Yazıcı Kiralama ve Fotokopi Kiralama Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Beykoz, Bostancı

Ofis ve bürolarda günlük işleyiş içerisinde rutin giderler ile karşılaşılır. Elektrik sarfiyatı, internet kullanımı, çay/kahve gibi ikramlar, su ve aylık sabit ödemeler yer alabilir. Bunun yanında kırtasiye giderleri ve özellikle yazıcı kullanımı için toner ve kağıt giderleri yer alır. Bu gideri değişik bir yöntem ile karşılamak için yazıcı kiralama tercih edilebilir.

Yazıcı Kiralama Neden Avantajlıdır?

İşletmelerde kırtasiye masrafları içerisinde özellikle A4 kağıt kullanımı çok fazla ön plana çıkar. Günümüz teknolojisinde de bu kağıtlar yazıcı ve fotokopi makineleri içerisinde sarf edilir. Kağıt her koşulda yine işletmenizin maliyetleri arasında yer alsa da kullanılacak cihazlarda daha ekonomik bir çözüm elde edilebilir. Çünkü günümüzde özellikle büyük çaplı işletmelerin birçoğu tarafından tercih edilen yazıcı kiralama şirket giderlerinizde önemli bir ekonomi avantajı sağlamaktadır.

Firma olarak sizlere sunduğumuz yazıcı kiralama hizmeti çok önemli bir masraftan sizi kurtarırken, avantajlı ve ekonomik bir çözüm elde etmenizi sağlar. Çünkü bu sistem içerisinde kullanacağınız cihazlarda sadece kağıt masrafı ve elbette cihaz için katlanacağınız elektrik sarfiyatı size ait olacaktır. Bunun dışında sizlere sıfır ve garantili bir şekilde sunulan yazıcılar ile birçok fırsat sağlanır. Özellikle verilen hizmet içerisinde stoklu bir şekilde toner, cihaz için gereken her an yedek parça ve teknik servis avantajı bulunur.

Yazıcı kiralama hizmetinden yararlanmanız, kullanacağınız cihazı firmamızın size teslim etmesi ve kullanım rahatlığı garantisini sağlaması avantajını sunar. Bu durumda işletme olarak kendinize ait yazıcıları satın almanız gerekmeyecektir. Günümüzün en ileri teknolojisi ile bugün en fazla kullanılan değişen markalarda mono lazer yazıcılar, renkli yazıcılar, siyah/beyaz yazıcılar ve multi fonksiyon yazıcılar ile hizmet verilebilmektedir.

yazıcı kiralama
Yazıcı kiralama

Teknik Servis Ve Bakım Garantili Yazıcı Kiralama

Verdiğimiz hizmetlerde özellikle yoğun tempolu işletmelerde karşılaşılabilecek cihaz arızaları her zaman planlamamız içerisinde yer alır. Yoğun kullanım cihazın belirli parçalarında yıpranma oluşturabileceği gibi cihazlarda elbette arızalar ile karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda yazıcı kiralama kapsamında yer alan teknik servis ve bakım garantisi sayesinde en hızlı ve akılcı çözümler ile hizmet verilir.

Takip edilen bir hizmet yapısı ile mutlak bir şekilde ofisinizde yazıcı içerisinde kullanacağınız toner stokunuz hazır şekilde tutulur. Bu anlamda bir eksiklik yaşamamanız ile birlikte arıza gibi durumlarda teknik servis ve mobil ekiplerimiz sizlere gün içerisinde en hızlı şekilde ulaşır. Bu sayede gereken noktada yerinde onarım ve parça değişimi ve gereken noktada da cihazın teslim alınması ile atölyede onarım sağlanır. Süreç içerisinde işlerinizde aksama yaşanmaması açısından da gereken noktada size ikame cihazlar ile sorunsuz bir hizmet akışı oluşturulur.

İşletme Ekonomisi İçin Yazıcı Kiralama Tercih Edin

Bazı işletmelerde özellikle gün boyunca alınan çıktılar, fotokopiler ve özellikle müşteriler ile yapılan işlerde matbu evraklar çok önemli bir yere sahiptir. Hem bu tarz işletmelerde hem de bazen süreli şekilde bu tip ihtiyaçları bulunan işletme ve organizasyonlarda yazıcı kiralama tercih edilebilir. Çünkü kiralama hizmeti çok büyük bir fiyat avantaj ile birlikte ekonomi noktasında karlılık elde etmenize yardımcı olur.

Firmamız yazıcı kiralama hizmeti verirken, gerçekleştirdiği anlaşmalarda özellikle sizlere belirli bir deneme süresi sağlayabilmektedir. Bu sayede alacağınız hizmeti çok daha net bir şekilde görebilmeniz ve fiyat/performans koşullarında daha rahat karar verebilmeniz sağlanır. Ücretlendirmede genellikle sayfa başı maliyet hesaplaması yapılarak her ay için size örneğin 5000 adet çıktı hakkı verilmektedir. 

Bu anlamda çıktı başı birim ücret ile aylık bir sabit ücret ve KDV alınırken, kota aşımı sonrasında da yine çıktı başı birim ücret ile hesaplama yapılarak son rakamlar tespit edilir.

Yazıcı kiralama hizmetlerinde en büyük avantajlardan birisi, belirtilen maliyetler üstünde sürpriz ücretler veya döviz kuru gibi ayrıntılar nedeni ile fiyat değişimleri bulunmamasıdır. Sadece kağıt sarf malzemesi kullanımı ile birlikte diğer tüm ayrıntılar firmamıza ait olacak şekilde verilen bu hizmette işletmeniz için maliyetleri düşürerek, daha verimli ve daha teknolojik bir sonuç elde edebilirsiniz. Sadece firmamıza ulaşmanız ve istediğiniz her detay hakkında bilgi almanız yeterli olacaktır.