Yazıcı Kiralama ve Fotokopi Kiralama Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Beykoz, Bostancı

Kurum ve kuruluşların teknolojik ihtiyaçları içerisinde en temel parçalar arasında bilgisayarlar ve yazıcılar her zaman yer alır. Temel olarak da yazıcılar bilgisayarlar üzerinden gelen dokümanları basılı hale getirerek belgelendirmenin tamamlanmasını sağlar. Günümüzde farklı markalar üzerinden farklı fiyatlar ile temin edilebilecek bu yazıcılar büyük bir maliyet ortaya çıkarırken, yazıcı kiralama İstanbul hizmetleri de çok ekonomik bir alternatif olarak tercih edilebilir.

Yazıcı kiralama İstanbul hizmetleri en ekonomik yöntemlerden biri olarak kurum ve kuruluşlarda teknik donanımlara yapılan yatırımlarda maliyet düşüşüne yardımcı olur. Özellikle günümüzde bilinen neredeyse bütün yazıcı markaları yurt dışı menşeli olduğu için döviz kurundan etkilenen alışverişler ve sarf malzemesi alışverişleri bulunmaktadır. Ancak bu kur artışlarından ve maliyetlerden etkilenmeden kiralama hizmetleri aldığınızda, işletmenizde akılcı bir seçenek ile çok daha yüksek bir verimlilik ve hızlı bir çözüm elde edebilirsiniz.

yazıcı kiralama
yazıcı kiralama

Her Zaman En Yeni Ve Modern Yazıcı Kiralama

Bilgisayar ve teknoloji ürünlerinde gelişim her geçen gün arttığı için yine her yeni dönem ile birlikte farklı ve daha üstün cihazlar ortaya çıkmaktadır. Bugün standart bir şekilde örnek olarak internet bağlantısı bulunmayan bir yazıcıyı satın aldığınızda, takribi 1-2 yıl içerisinde çıkmış olan wi-fi bağlantılı veya ağ bağlantılı yazıcılar popüler bir yapıya kavuşacaktır. Bu durumda elinizdeki yazıcıyı değiştirmek için çok daha fazla maliyete katlanmanız işletme bütçenize zarar verebilir.

Yazıcı kiralama İstanbul hizmetleri aldığınızda ise esnek bir şekilde her zaman en modern teknolojiye ve cihazlara ulaşma fırsatınız yer almaktadır. Çünkü verdiğimiz kiralama hizmetlerinde örneğin Canon marka ethernet bağlantılı bir cihaz ile başlangıç sağlayabilirsiniz. Fakat birkaç aylık dönem sonrasında ihtiyacınıza bağlı kablosuz bağlantı sağlayan veya USB üzerinden çıktı veren akıllı teknolojiler ile kullanılabilir bir cihaz ile değişim talep edebilirsiniz.

Artan İhtiyaçlara Uygun Yazıcı Kiralama

Firmamız İstanbul bölgesinde birçok kurum, kuruluş, bireysel işletme veya yapı için yazıcı kiralama hizmetleri vermektedir. Çünkü sektörde çok uzun yıllardır bilinen yapımız ile birlikte İstanbul için çözüm merkezi konumunda görülmekteyiz. Sağladığımız profesyonel çözümler ve hem ekip yapımız hem de teknik donanımlarımız sizlere her zaman en spesifik ihtiyaçlarınızda avantajlı çözümleri sağlamak için gelişmektedir.

Firmamız üzerinden yazıcı kiralama İstanbul hizmetleri aldığınızda, artan ihtiyaçlarınıza istinaden her zaman daha üst bir çözüme ulaşmayı talep edebilirsiniz. Günlük baskı kapasitenizin artmasını talep edebileceğiniz gibi daha fazla cihaz talep edebilir ya da elinizdeki cihazların daha üstün teknoloji ile değiştirilmesi konusunda da taleplerde bulunabilirsiniz. Esnek bir hizmet mantığı ile birlikte daha verimli bir çözüm elde edebilmeniz için artan iş hacminize göre multi fonksiyon yazıcılara veya renkli yazıcılara geçiş ya da ek yazıcı talepleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Maliyet İle Yazıcı Kiralama

Yazıcı kiralama hizmetleri alırken, aylık sabit bir maliyet talep edebileceğiniz gibi ucu açık bir şekilde hizmet almayı da talep edebilirsiniz. Bu nedenle hizmetlerimizdeki en standart yöntemlerden birisi sayfa başına maliyet ile hizmet verilmesidir. Size toner desteği ve tüm teknik servis destekleri ile teslim edilen yazıcılarda çıktı alınan her sayfa için bir birim ücret belirlenir. Bu birim ücret ile birlikte

  • Eğer kotalı yazıcı kiralama tercih ederseniz, örneğin aylık 3000 veya 5000 gibi bir kota belirlenebilir. Bu durumda birim maliyet örneğin 5000 sayfa ile çarpılarak ve üzerine KDV eklenerek aylık sabit bir ödeme talep edilir. Bazı dönemlerde kotayı aşmanız durumunda da yine sayfa başına maliyet ile faturaya ekleme yapılarak hizmet verilir.
  • Eğer kotasız yazıcı kiralama yöntemi tercih edilirse, yine sayfa başı bir rakam belirlenerek ay sonunda kaç sayfalık bir kullanım sağlamışsanız buna göre faturalandırma gerçekleştirilir.

Sayfa başı maliyet ile verilen hizmetler özellikle belirli bir iş kapasitesine sahip şirketler, ofisler, okullar, hastaneler veya kurumlar için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Günümüzde İstanbul yazıcı kiralama hizmetlerinde bu yöntemi tercih eden birçok önemli işletme ve kurum bulunmaktadır. Birçok noktadan maliyet düşüşü ile alınan bu hizmetlerde kısa veya uzun süreli kiralamalarda her zaman hızlı destek, hızlı kurulum ve uygun fiyat garantisi ile hizmet almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.