Yazıcı Kiralama ve Fotokopi Kiralama Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Beykoz, Bostancı

Kurumlar, detaylı organizasyonları ile büyük ölçekli iş planlarına ve projelere öncülük edebilen yapılardır. Bu detaylı yapılar içerisinde iş akışı yüksek bir tempo arz ederken, yazıcı ve fotokopi makinesi gibi cihazlar çok sık kullanılır. Bu nedenle kurumlarda teknik donanımlara yapılacak büyük yatırımlar yerine kurumsal yazıcı kiralama çok profesyonel bir çözüm olarak tercih edilebilir.

Firmamız sektörde tecrübeli bir yapıya sahip olarak profesyonel bir ekip sayesinde yazıcı kiralama noktasında efektif hızlı çözümler sağlayabilmektedir. Üstelik kurumların ihtiyaçlarına yönelik en özel projeler ile her zaman uygun fiyat politikasında hizmetlerimiz yer almaktadır. Yapılan planlama ile birlikte yerli ve yabancı birçok farklı cihaz markasında siyah/beyaz, renkli veya çok işlevli değişen yazıcı modellerinde aynı gün kurulum ile kurumsal yazıcı kiralama hizmeti verilebilir.

Kısa Süreli Kurumsal Yazıcı Kiralama

Firmamızın sunduğu kiralama hizmetlerinde isteğe bağlı bir şekilde kısa süreli veya uzun süreli kiralama yapılabilir. Özellikle geniş çaplı projeler, etkinlikler veya belirli sezonlarda bilhassa da ana merkez dışında gerçekleştirilen çalışmalarda yazıcı kiralama önemli bir avantaj sağlar. Bu gibi dönemlerde birkaç gün, birkaç hafta veya örnek olarak 15 gün gibi bir süre için kiralama gerçekleştirilebilir.

Günlük rutin iş hayatı ve modern projeler gibi her noktada yazıcılar önemli gereklilikler sağlar. Özellikle konferanslar, kongreler ya da fuar katılımları noktasında katılımcı bireylere sıklıkla basılı materyaller ve örnekler sunulmalıdır. Bu gibi noktalarda ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılayacak yazıcı, tarayıcı ve fotokopi işlevlerine sahip multi fonksiyonel cihazlar çok büyük bir çözüm sunabilir. Nitelikli çözüm için de firmamız size kısa süreli kurumsal yazıcı kiralama hizmeti verebilir.

Uzun Süreli Kurumsal Yazıcı Kiralama

Kurumlarda personel portföyüne, iş yapısına ve hem sektör hem de iş boyutlarına göre teknik ihtiyaçlar değişen boyutlara sahip olabilir. Örneğin, finans işletmelerinde bir kurum günlük ortalama 10 adet yazıcıya ihtiyaç duyarken, farklı bir kurum günlük 100 adet yazıcı ile çalışmalarını sürdürebilir. Bu örneklerin tamamı için firmamız uzun süre içerisinde devamlı olarak kurumsal yazıcı kiralama hizmeti sağlayabilir.

Uzun süreli kurumsal yazıcı kiralama noktasında minimum 1 aydan başlamak üzere 1 yıl veya yıllarca devam edecek kiralama hizmetleri alınabilir. Çünkü bu hizmet yapısında istediğiniz özelliklere sahip ve istediğiniz markalarda istediğiniz sayıda cihaz sıfır ve garantili bir şekilde tarafınıza teslim edilir. İhtiyaçlara cevap verebilecek şekilde doküman yönetimi ve baskı yönetimi yazılımları kullanımı sağlanarak, bulut tabanlı çözümler gibi avantajlar ile hizmet verilebilir.

Kurumsal Yazıcı Kiralama Hizmetinde Avantajlar

Kısa süreli veya uzun süreli olmak üzere kurumsal yazıcı kiralama alınırken, kurumunuzun elde edeceği birçok farklı avantaj yer almaktadır. Kapasitesi, özellikleri ve kullanım mantığı ne olursa olsun tüm yazıcılarda toner desteği, bakım desteği ve onarım desteği ile son kurulum ile kurumunuzda cihazlar hazır hale getirilir. Ana sarf malzemesi kağıt tarafınızdan karşılanmak üzere tüm cihazlar belirli bir kota üzerinden veya kotasız şekilde kullanılabilir.

365 gün sağlanabilecek destek ile cihazlarda sorunsuz kullanımı sürdürmeniz ve gereken noktada cihazın en hızlı şekilde değiştirilmesi gibi avantajlar yer alır. Farklı fiyat planlamaları ile almış olduğunuz hizmette size yapılan faturalandırma gider yönetiminde de artı elde etmenizi sağlar. Aynı işletme içerisinde KVKK uyumlu güvenli baskı teknolojileri ile hiçbir güvenlik riski yaşamadan kullanımı sürdürmeniz mümkündür.

Kurumsal Yazıcı Kiralama Fiyatları

Kurumsal hizmetlerde kiralama fiyatlarında özellikle seçtiğiniz yazıcıya göre renkli veya siyah/beyaz baskılarda sayfa başı basım ücreti belirlenir. Buna karşılık aylık kotalı kullanımda sabit bir ücret veya kotasız kullanımda her ay değişen ücretler ile kullanım gerçekleştirilebilir. İsterseniz kurumunuza ait yazıcıların bakım, onarım ve toner desteğinin sağlanması ile sizlere bu noktada servis anlaşması da sunulabilir. Ayrıca taksitli bir şekilde yaptığınız ödemeler ile son ödeme sayesinde yazıcıya sahip olmanızı sağlayan leasing yöntemi gibi fırsatlar da sunulabilir.

Kısa süreli, uzun süreli veya sabit kiralama gibi tüm alternatiflerde fiyatlandırma birçok faktöre göre gerçekleştirilir. Sizin için özel bir şekilde hazırlanan projelendirme bağlamında yazıcı sayısı, boyutları ve verilen hizmetin kapasitesine göre kurumsal yazıcı kiralama fiyatları belirlenebilir. Bu açıdan en uygun tekliflere ve ekonomik planlara ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.