Yazıcı Kiralama ve Fotokopi Kiralama Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Beykoz, Bostancı

İşletmelerde ve kurumlarda dokümantasyon en önemli çalışma alanları içerisinde yer alır. Örneğin, müşteri ilişkilerinden ürün sunumlarına ve ürün kayıtlarından müşteri kayıtlarına veya çalışma dosyalarına her ayrıntı belgelenmelidir. Bu tarz yoğun ve maliyetli dokümantasyon ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşlarda da fotokopi makinesi / yazıcı kiralama hizmetleri ile çok büyük bir avantaj sağlanabilir.

Fotokopi makineleri bir örnek evrakın istenilen yüzlerce hatta binlerce sayıda kopyaya ulaşmasını sağlar. Günümüzde de bu makineler yazıcı vazifesi de gören yapıları ile multi fonksiyon özelliklere de sahip olabilir. Yani yazıcı, fotokopi, faks ve tarayıcı gibi işlevler bir arada yer alabilir. Hem bu tarz iş istasyonları hem de standart yazıcılar açısından yazıcı kiralama hizmetleri çok avantajlı bir hizmet türüdür.

Neden Fotokopi Makinesi Kiralama Hizmeti Alınmalıdır?

Kurum ve kuruluşlarda teknik donanımlara yatırım yapılması elbette uzun vadede önemli bir katkı sağlayabilir. Ancak bazı donanımlar yıllar içerisinde yaşayacakları değişim ve yıpranma nedeni ile kendini amorti edene kadar ömrünü dahi doldurabilir. Bu durumda birkaç yıllık periyotlar ile yeni cihazlara tekrar yatırım yapılması mecburiyeti çok daha büyük bir maliyet ortaya çıkarır. Bu nedenle fotokopi makinesi kiralama hizmetleri büyük bir maliyet avantajı sağlar.

yazıcı kiralama

Hem kuruluş aşamasında hem de ilerleyen aşamalarda yazıcı kiralama gibi bir yöntem tercih edilerek yatırım maliyetlerinde çok önemli bir düşüş sağlanır. Çünkü kiralama hizmetleri ile birlikte sizlere verdiğimiz avantajlı hizmet ayrıntıları da yer alır. Sıfır bir cihazın kurulumu işletmenizde gerçekleştirilirken, cihaz için bakım desteği, onarım desteği, yedek parça desteği ve toner desteği gibi avantajlar sağlanır. Yani kiralama sadece cihazın alınması değil tüm masraflarında da büyük bir bütçe fırsatı sunar.

İstediğiniz Markalarda Yazıcı Kiralama Hizmetleri

Fotokopi makineleri veya yazıcı kiralama hizmetlerinde her sektör ve her ölçekte kurum/kuruluş dokümantasyon süreçleri için doğru seçimleri gerçekleştirebilir. Çok küçük boyutlu işletmelerden çok büyük boyutlu işletmelere veya üniversiteler, hastaneler ya da fabrikalar gibi kurumlara herkes bu hizmetlerden yararlanabilir. Çünkü bu hizmetlerde istediğiniz birçok farklı markada ve modelde fotokopi makinesi ve yazıcı seçimleri gerçekleştirilebilir.

Kuruluş içerisindeki belgeleme sistemlerini daha düşük bir maliyet ile çözüme kavuştururken, aldığınız kiralama hizmetlerinde özellikle yüksek yatırımlardan tasarruf elde etmeniz mümkün hale gelir. Bunun yanında almış olduğunuz fotokopi makinası ve yazıcı kiralama hizmeti ile birlikte

  • Cihazlarda toner desteği sağlandığı gibi drum ve developer gibi sarf malzemelerinde de hiçbir ücret ödemeden teknik destek alabilirsiniz.
  • Kurulum kullanım alanında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilirken, taşınmanız veya isteğinize bağlı cihazlarda yer değiştirme yine ücretsiz şekilde sağlanır.
  • Kiralama süresince size her zaman çalışan ve sorunsuz bir cihaz imkanı sağlanırken, arızalar gibi dönemlerde yedek makine hizmeti veya makine değişimi dahi gerçekleştirilir.
  • Her kiralama dönemi başlangıcında ve sözleşme değişiminde cihazların değişmesi gibi avantajlar ile birlikte anlaşmalar her zaman sizin için özel bir şekilde projelendirilebilir.
  • Cihazların kurum içerisinde daha güvenilir bir şekilde kullanılması için KVKK uyumlu güvenli baskı teknolojileri ve bunun yanında bulut tabanlı çözümler ya da baskı yönetimi yazılımları ile hizmet verilebilir.

Farklı Yöntemler İle Fotokopi Makinesi Kiralama

Verilen bu hizmetlerde en önemli ayrıntı sizin için bütçenize uygun ve gerçek çözüm oluşturacak bir projelendirme ile hizmet sunulmasıdır. Örneğin, kurumsal fotokopi makinesi kiralama hizmeti sağlanırken kopya başına yani çıktı başına bir ücretlendirme sağlanabilir. Yani örnek olarak sayfa başına 0,02 TL gibi bir çıktı ücreti belirlenirken, aylık 5000 sayfa gibi bir kota belirlemesi yapılabilir ya da hiçbir kota olmadan anlaşma gerçekleştirilebilir.

Yazıcı kiralama yöntemlerinde aylık ödemeleriniz ile birlikte ödeme döneminin sonunda cihaza sahip olabileceğiniz ve sonrasında da yine kopya başı ücretlendirme sistemi ile destek hizmetlerini sürdürebileceğiniz leasing yöntemi tercih edilebilir. Hatta mülkiyeti tarafınıza ait makinelerde kopya başı ücretlendirme ile teknik destek verilebileceği gibi kısa süreli kiralama ya da karma sistemler ile de en temel noktada size özel profesyonel çözümler sağlanabilir.